Замовити дзвінок

Montegrappa

Montegrappa

Компанія «Монтеграппа» (Montegrappa), перший італійський виробник письмових інструментів, була заснована в 1912 році в містечку Бассано-дель-Граппа, розташованому на берегах річки Брента.

Компанія, створена італійським аристократом Алессандро Марзотто і німецьким інженером Генріхом Хелмом, названа на честь відомої гори Монтеграппа, висотою тисяча сімсот сімдесят п'ять м, що підноситься над Бассано, яка стала місцем багатьох важливих битв в роки Другої світової війни і вважається символом італійського патріотизму.

Перші пір'яні ручки «Монтеграппа», завдяки винятковому майстерності їх творців і оригінальності дизайну, до сих пір надихають майстрів і інженерів компанії.

Ручки «Монтеграппа» просякнуті як духом інновацій, так і традиціями минулого. Класичний дизайн разом з ексклюзивністю різних моделей дозволили не тільки завоювати місцевий, а й успішно вийти на світовий ринок. Вісімдесята річниця утворення компанії в 1992 році була відзначена випуском лімітованої серії з 1912 ручок, успішно розійшлися по всьому світу. Це поклало початок щорічного виробництва лімітованих колекцій.

Одним з перших прихильників бренду став Ернест Хемінгуей, який працював в роки Першої світової війни у військовому госпіталі неподалік від фабрики. Молодий американський письменник був зачарований розкішшю і елегантністю італійських ручок і на все життя зберіг прихильність продукції «Монтеграппа».

На цей час серед шанувальників «Монтеграппа» принц Чарльз Уельський, Фідель Кастро, Сільвіо Берлусконі, Білл Клінтон, Сильвестр Сталлоне і багато інших глави держав, світова бізнес-еліта, спортсмени та представники шоу-бізнесу.

Каталоги для скачивания:
Каталог «Montegrappa 2015», pdf — 19,8 МБ